Дніпропетровська область повністю забезпечена протитуберкульозною вакциною для немовлят
Питання забезпеченості пологових будинків області необхідними вакцинами перебуває на особистому контролі голови облдержадміністрації Олександра Вілкула.

«На сьогодні всі пологові відділення міст і районів регіону забезпечені протитуберкульозною вакциною БЦЖ SSІ», - повідомила начальник головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

«Після особистого втручання Олександра Вілкула на рівні Міністерства охорони здоров’я область отримала 13 490 доз вакцини для новонароджених. А це третя частина від річної потреби», - наголосила вона.

Валентина Гінзбург також зазначила, що рішенням протиепідемічної надзвичайної комісії, яка працює при облдержадміністрації і яку очолює перший заступник губернатора Вячеслав Задорожний, головам міст та райдержадміністрацій було доручено придбати за кошти місцевих бюджетів необхідні вакцини. «Сьогодні в цьому напрямку проводиться активна робота. Зокрема, місто Дніпропетровськ на придбання вакцин виділило 200 тис грн, а Дніпропетровський район – 20 тис грн», - сказала вона.

Крім того, щотижнево міста та райони області звітують губернатору про ситуацию із забезпеченням вакциною. В разі необхідності головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації разом з санепідслужбою проводить перерозподіл наявних препаратів.

Валентина Гінзбург запевнила, що в області робиться все для того, щоб забезпечення вакциною було безперебійним.
  •  (голосов: 0)
  • Версия для печати |
  • Комментариев : 0 |
  • Просмотров : 859 |
Частный нотариус Соболева Людмила Анатольевна Нотариальные услуги для граждан и юридических лиц в Кривом Роге ул.Церковная,3, офис №112 Тел.: (056) 462-98-86, (067) 286-45-31
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.