Shape Ukraine: Education у Кривому Розі
Shape Ukraine: Education у Кривому Розі 23 січня у нашому місті стартував проект Shape Ukraine: Education. До Кривого Рогу у рамках проекту завітало 9 стажерів з Китаю, Грузії, Туреччини та Єгипту. У проекті приймають участь Криворізька гімназія №91, Криворізька Спеціалізована Школа № 71, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 129 та Криворізька загальноосвітня спеціалізована школа № 4. Мета проекту: надати інформацію про ринок праці України та особливості різних професій, розвинути особистісні та професійні навички школярів, сприяти збільшенню кількості кваліфікованих кадрів в нашій країні.

Цей проект організувала міжнародна молодіжна організація AIESEC. AIESEC надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство за допомогою міжнародних програмам стажувань, що присвячені 17 цілям сталого розвитку 2015-2030 ООН. Проект Shape Ukraine: Education був створений у підтримку 4 цілі сталого розвитку - Забезпечити всеохоплюючу і справедливу якісну освіту і заохочувати можливості навчання протягом усього життя для всіх.

Shape Ukraine: Education у Кривому Розі 25 вересня 2015 року лідери 193 країн світу взяли на себе зобов’язання за виконання 17 цілей, які дозволять досягти трьох важливих результатів в найближчі 15 років: покінчити з крайньою бідністю, побороти нерівність та несправедливість, зайнятися викликами зміни клімату. Глобальні цілі сталого розвитку допоможуть у вирішенні цих завдань, в усіх країнах, для всіх людей.

Цей проект важливий для нашого міста, адже реалізує потребу школярів у розумінні правильної постановки та досягненні життєвих цілей, ліквідує культурний бар’єр та допомагає у самореалізації студентів.
  •  (голосов: 1)
  • Версия для печати |
  • Комментариев : 0 |
  • Просмотров : 2738 |
Частный нотариус Соболева Людмила Анатольевна Нотариальные услуги для граждан и юридических лиц в Кривом Роге ул.Церковная,3, офис №112 Тел.: (056) 462-98-86, (067) 286-45-31
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.