Для підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків Кривий Ріг залучає кращі європейські технології
Для підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків Кривий Ріг залучає кращі європейські технології У рамках робочого візиту в Польщу (м. Варшава), криворізька делегація під керівництвом члена виконкому Костянтина Павлова, провела низку ділових зустрічей з представниками Національного агентства Польщі з енергоефективності, а також оперативні нараді на об'єктах, де були впроваджені проекти з термомодернізації будівель.

У розмові з польськими колегами Костянтин Павлов наголосив: «Кривий Ріг – місто, що дивиться в майбутнє. Тому, ми приділяємо велику увагу співпраці з нашими міжнародними партнерами для впровадження сучасних технологій, у тому числі, для підвищення енергоефективності. Багато проектів ми реалізуємо першими в Україні».

Нагадаємо, що минулого року міський голова Юрій Вілкул підписав Меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності з польським Національним агентством з енергозбереження. Основні завдання двосторонньої угоди - це впровадження унікального досвіду і розвиток партнерства у сфері енергоефективності, участь у спільних програмах і проектах з енергозбереження.

З березня 2017 року НАПЕ і Кривий Ріг розпочали спільну роботу в проекті Європейського союзу DREEAM. Мова йде про термомодернізацію житлового фонду, і як результат, суттєвої економії енергоресурсів для жителів. Поляки розробили енергетичні аудити для трьох типових багатоквартирних житлових будинків Кривого Рогу - 9-ти, 5-ти і 4-х поверхових.

Також, була розроблена Стратегія енергетичної модернізації житлового фонду, яку Криворізькій делегації у Варшаві презентував заступник Голови НАПЕ Анжей Райкевич. Він зазначив: «Керівництво Кривого Рогу демонструє справжній європейський підхід до цього питання. Ми раді такій співпраці та переконані, вона буде корисною для криворіжців».

Керівник криворізької делегації Костянтин Павлов підкреслив:«Спільно ми виробимо оптимальне рішення, щоб зробити будинки мешканців теплішими. За розрахунками поляків, після впровадження цих заходів криворіжці зможуть економити до 60% теплової енергії. Отже, якщо будинок обладнаний тепловим лічильником, люди будуть менше платити за енергоносії.

Місцева влада не може впливати на тарифи, які встановлюються в Києві. Але ми робимо все, щоб дати людям можливість платити менше».

Під керівництвом міського голови Юрія Вілкула у Кривому Розі розроблений і впроваджується комплексний підхід у сфері енергозбереження. Крім проекту з експертами «NAPE», в роботі проекти з будівництва міні-котелень, впровадження альтернативних видів палива, встановлення енергозберігаючих вікон.

Також, Кривий Ріг розпочав реалізацію спільного проекту з Європейським інвестиційним банком щодо модернізації систем опалення та зниження тепловтрат. Вже в наступному році планується будівництво 22 модульних міні-котелень, які підвищать якість теплопостачання будинків криворіжців.

Крім того, разом з німецьким фондом GIZ проводиться ремонт та термомодернізація 58-ї школи та інших навчальних закладів міста.
  •  (голосов: 0)
  • Версия для печати |
  • Комментариев : 0 |
  • Просмотров : 351 |
Частный нотариус Соболева Людмила Анатольевна Нотариальные услуги для граждан и юридических лиц в Кривом Роге ул.Церковная,3, офис №112 Тел.: (056) 462-98-86, (067) 286-45-31
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.