Ю.Вілкул: «Модернізація об’єктів комунальної теплоенергетики – одне з пріоритетних завдань місцевої влади»
27 квітня у виконкомі Криворізької міської ради під керівництвом міського голови Юрія Вілкула відбулася презентація інноваційних енергозберігаючих проектів за схемою «зелених інвестицій» у Кривому Розі – Модернізація об’єктів комунальної теплоенергетики. У заході взяли участь: представники органів місцевого самоврядування, представники установ, які займаються питаннями теплоенергозбереження та керівники промислових підприємств міста.

Директор департаменту теплоенергозбереження інституту проблем екології та енергозбереження Олексій Самченко провів презентацію 4 проектів – будівництва когенераційно-теплонасосного комплексу з використанням теплоти шахтної води на котельнях «Гігант», «Ленінська», «ПівнГЗК-1» та проект будівництва когенераційної газопоршневої установки на котельні «Цетральна». О.Самченко відзначив, що впровадження запропонованих проектів забезпечить зменшення витрат при виробництві теплової енергії за рахунок виробництво власної електроенергії та підвищення ефективності споживання природного газу А це значно зменшить затрати з міського бюджету на купівлю паливно-енергетичних ресурсів.

Міський голова Юрій Вілкул відзначив, що за умов постійного зростання цін на паливно-енергетичні ресурси модернізація об’єктів комунальної теплоенергетики – особливо важливе питання, яке вимагає детального вивчення і впровадження. Тому необхідно взяти до уваги усі зауваження та пропозиції виголошені учасниками засідання, щоб більш детально вивчити зазначені проекти для подальшої їх реалізації.


Виконавчий комітет Криворізької міської ради
  •  (голосов: 0)
  • Версия для печати |
  • Комментариев : 0 |
  • Просмотров : 1020 |
Частный нотариус Соболева Людмила Анатольевна Нотариальные услуги для граждан и юридических лиц в Кривом Роге ул.Церковная,3, офис №112 Тел.: (056) 462-98-86, (067) 286-45-31
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.